Meie lugu ja tiim

Meie tiim suhtub väga kirglikult nii kinnisvara- kui ka majutusvaldkonda. Nii me olemegi võtnud parimad hotellitoad ja suurepärased külaliskorterid ja loonud midagi, kus saab sama raha eest rohkem, kui mujal- rohkem stiili ja rohkem kodust mugavust.

Me kireks on turism, kinnisvara ja külalislahkus. Meil kõikides neis valdkondades enam kui 10 aasta kogemust ja soovime teid võõrustades ka teile jagada meie lemmikkohti Tallinnast ja Tartust!

 

Tutvu meie tiimiga

Jessica Lainde

Jessica is our superhost and has more than 5 years of experience in customer service. She also has a true passion for dancing and traveling.

Gerdi Arst

Gerdi on olnud kinnisvara äris üle 15 aasta. Ta on üks MyHome kinnisvara büroo asutajatest, mis on suunatud kinnisvara investoritele. MyHome on ainus kinnisvarabüroo Eestis, mis pakub lisaks tavapärasele maaklerteenusele pikaajalist üürikorraldust ja üürikinnisvara sisustamist.

www.myhome.ee

Evelin Org

Evelinil on rohkem kui 15-aastane kogemus müügi-, turundus- ja teenindustööstuses, eriti turismi valdkonnas ja koostöös Soome turuga. Ta on eelnevalt 10 aastat ülnud ühe Skandinaavia suurima hotellikekti Sokos Hotel Tallinn müügi- ja turundusdirektor. Neli aastat tagasi alustas ta ettevõtjana ja lisaks Estonishing Stayle on asutanud ka reklaamiagentuuri Your Brand Up Studio ja koolitusfirma Bränd nimega Sina.

www.brandup.ee

Maaja Tuuling

Maaja liitus meie tiimiga esimalt haldurina, ent tast sai ruttu ka meie kaas-osanik. Tal on üle 10-aastane kogemus klienditeeninduses. Tema eriline võime on muuta kõik ümbritsev ilusaks. Ta on ka professionaalne meigikunstnik ja oma kosmeetikafirma Le Maagi asutaja.

www.lemaagi.ee

ESTonishing Stay lugu

Oleme valinud teie jaoks väga erilised asukohad parimates ja trendikamates piirkondades Tallinnas ja Tartus.

Meie eesmärk on olnud kohe täitsa algusest jagada teiega ka oma kohalikke lemmikrestoane, vaatamisväärsusi ja muud kohalikku, et muuta Teie Tallinnas ja Tartus peatumine veelgi erilisemaks.

Oleme kõike kortereid sisustades pannud palju rõhku luksuslikule sisekujudnusele ja pisimatelega detailidele, mis Teie viibimise meie juures väga mõnusaks muudaks.

Unlike an inconsistent experience offered at holiday rentals, you will know just what to expect every time you book an ESTonishing Stay apartment: consistent quality, dependable communication and a conspicuous lack of other people’s stuff in the closets.

Each of our locations is unique and we offer different additional services in each of them like a roof-top terrace, gym, private cinema or trendy restaurants to make your stay even more ESTonishing.

We will make sure that your place is squeaky-clean when you arrive. If you have any questions or require assistance, you can contact our round-the-clock Guest Services team.

We respect your personal space and have invested a lot in the digitalisation of our services – contactless entry, 24\7 online check-in and check-out. This is why we think of ourselves as hospitality ninjas – we are only there when you need us.

There is a lot to explore in and around your apartment – and there is no reason to waste valuable holiday (or work) time figuring out how to make the most of it all.

We respect green thinking and sustainability. Our products have been carefully chosen, keeping this in mind.