Tallinn - Kristiine

Sobib nii romantilisteks nädalavahetusteks, perepuhkuseks kui ka ärireisideks.

ESTonishing Stay Tower

Tere tulemast Tallinna kesklinna, kus peened söögikohad, suurepärane meelelahutus, vanalinn ja kohalikud kaubanduskeskused on vaid 10-minutilise autosõidu kaugusel. Selles hämmastavas linnas ei pea te kaugelt otsima toredaid asju, mida teha, maitsta ja vaadata. See on suurepärane asukoht, kus on palju parke ja rohelust.

Kuidas siia jõuda

Lennujaam on umbes 15-minutilise autosõidu ja taksoga sadamast 5-minutilise autosõidu kaugusel. Uber, Bolt, Yandex ja traditsioonilised taksod on kõik Tallinnas saadaval ning kõik pakuvad teenuseid sarnase hinnaga.

Lennujaamast kuni ESTonishing Stay Tornini on hind umbes 7–9 eurot.

Tallinnas on suurepärane ühistranspordisüsteem. Meie korteritesse pääseb nii bussi kui ka trammiga.

Meie korteritesse pääseb kõige lihtsamalt trammiga. Minge trammiga nr 3 või 4 Tondile ja tulge maha Tondi (viimane peatus) peatuses. Bussiga jõuate meie korteritesse liinidega nr: 23 või 28 ja väljuge Tondi peatuses.

QR – pileti või e-piletid (1 t 1,50 €) saate osta veebis aadressilt tallinn.pilet.ee või mobiilirakendusega Pilet.ee. Osta kuni 10 sõitu oma QR-piletilt. Jagage neid oma sõprade ja perega. Esmalt kinnitage oma sõit, seejärel valige nooltega ostetavate lisasõitude arv, seejärel vajutage OK ja pühkige uuesti oma QR-pilet. Kasutage QR-skanneriga esiukse valideerijat.

Majasisesed teensed:

Meil on viiendal korrusel terrass, kus saate nautida värsket õhku või päikest.

Lähedalasuvad vaatamisväärsused:

ESTonishing Stay korterid on suurepärane valik, kui olete huvitatud kohalikust toidust, jookidest, ajaloost, jalutuskäigust, fotograafiast ja naudite luksust kaasaegse keerdkäiguga.

Pakume teile siin ülimat ESTonishing Stay-kogemust. Igal nädalal jagame oma kohalikke lemmikmaitseid ja -kohti, kust hängida, et Tallinna tõeliselt kogeda. Need meie tiimi poolt jagatud näpunäited leiate meie sotsiaalmeedia kontodelt ja ka oma korterist.

Neid külaliskortereid ümbritseb Tondi ja Kristiine linnaosa rohelus. Kõik peamised vaatamisväärsused, tegevused, Nordea kontserdimaja ja Rahvusooper Estonia on 10-minutilise autosõidu kaugusel. Piirkonnas on üksikud kaubanduskeskused, lähima metsa juurde saab sõita umbes 10 min ja rabasse 15 min. Lähedal asuvad paljud pargid, jooksu- ja rattateed.

Toit, mida saad tellida oma korteri uksele

Bolt Food äpp toimetab söögi läheduses asuvates söögikohtades otse sinuni. Lae alla bolt.food.eu äpp. Wolt Food äpp pakub sama teenust, kus on võimalik teha valik oma lemmik söögikohast. Mahlane taco või vege burger toimetatakse kohale u. 30 minuti jooksul. Lae alla Wolt Eesti äpp wolt.com/en/.

Parimad hommikusöögikohad/ kohvikud ja restoranid mida soovitame

Iganädalaselt jagame meie kõige lemmikumaid kohalikke maitseid ja kohti, mida jagada Tallinna tõeliseks kogemiseks Leiate ESTonishingi näpunäited meie sotsiaalmeedia kontodelt, aga ka oma korterist.

Siin olete pigem kohalik kui turist.

 

Best breakfast places / Cafes and restaurants we recommend

We’ll share with you weekly our most favourite local tastes, flavours and spots to hand out to truly experience Tallinn.
You’ĺl find those ESTonishing tips in our social media accounts, but also in your apartment.
Here you’re the resident rather than traveller. Skip the hotel. Stay ESTonishing

Kohvik AMPS

Open E-R 8.30-17.00

From apartments 300 m

Kohvik Kohalik

Open E-R 11.30-20.00
L-P 9.30-20.00

From apartments 5 minutit autoga

Korteris kokkamine

Kui eelistad ise toitu valmistada, leiad toidupoe tänava lõpust, kus asub Tondi Selver (u 15 minutit jalutada)

ESTonishingi kööginurgas saate valmistada ka head kohvi ja suurepäraseid toite.

Mugavused

Tasuta jõusaal

Pane oma jõusaaliriided selga, pea kindlasti meeles oma sissepääsukoodi ja suundu esimesel korrusel asuvasse spordisaali.
Jõuad sinna trepist või l liftiga. Uks on lahti ja spordisaali spetsiaalset sissepääsukoodi pole vaja. See on avatud 24/7.

Katuseterrass

Olge ESTonishing’is ja nautige meie mugaval terrassil vaadet linnale.

Oma toast sinna jõudmiseks sõitke liftiga 6. korrusele.

Terrass on avatud 8.00–23.00. ja mõned asjad, mida tasub tähele panna: palun jätke koht puhtaks ja kui võtate terrassile kaasa toite, klaasi või rätiku, viige see palun oma korterisse.

Parkimine

Meil on A-tsoonis tasuta parkimine. Selle teabe saate koos oma broneeringu kinnitusega.

Toidupoed

Toidupood Tondi Selver asub tänava lõpus (umbes 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel).

Olerexi bensiinijaam on umbes 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel.

ATM

Olerex – umbes 100m.
Tondi Selver – asub tänava lõpus.

Apteek

Magdaleena Apteek (E-R 8.00-18.00)
Apotheka Tondi selveris (E-P 9.00-21.00)

Book now