Tallinn - Südalinn

Sobilik nii romantilisteks nädalavahetusteks, perepuhkuseks kui ka ärireisideks

ESTonishing Stay Ambassador

ESTonishing Stay Ambassador on ajalooline hoone südalinnas, vanalinna kõrval. See asub pealinna kõige mainekamas osas ja paistab silma pilkupüüdva arhitektuuri ja luksusliku sisekujundusega. Tunnete end siin nagu kuningas või kuninganna.

Kuidas siia jõuda

Lennujaam on umbes 15-minutilise autosõidu ja taksoga sadamast 5-minutilise autosõidu kaugusel. Uber, Bolt, Yandex ja traditsioonilised taksod on kõik Tallinnas saadaval ning kõik pakuvad teenuseid sarnase hinnaga.

Lennujaamast kuni Estonishing Stay Ambassadorini on tasu umbes 5–7 eurot.

Tallinnas on suurepärane ühistranspordisüsteem. Meie korteritesse pääseb nii bussi kui ka trammiga

Kõige lihtsamalt saab meie korteritesse trammiga. Minge trammile nr 2 või 4 ja tulge maha Paberi või Hobujaama peatuses. Bussiga jõuate meie korteritesse liinidega nr 3; 55:56 ja 67, kui tulete Lasnamäelt või bussilt nr 68, kui tulete Balti Jaama turult. Linnast suundudes tulge maha Kivisilla peatuses ja Lasnamäelt tulles Kivisilla peatuses.

QR – pileti või e-piletid (1 t 1,50 €) saate osta veebis aadressilt tallinn.pilet.ee või mobiilirakendusega Pilet.ee. Osta kuni 10 sõitu oma QR-piletilt. Jagage neid oma sõprade ja perega. Esmalt kinnitage oma sõit, seejärel valige nooltega ostetavate lisasõitude arv, seejärel vajutage OK ja pühkige uuesti oma QR-pilet. Kasutage QR-skanneriga esiukse valideerijat.

Lähedalasuvad vaatamisväärsused 

Me asume täpselt linna keskuses – läheduses on Viru väljak ja vanalinna väravad. Lisaks mitemid südalinna ostukeskusi ja erinevaid vaatamisväärsusi ning lõbustusasutusi.

Toit, mida saad tellida oma korteriuksele

Bolt Food äpp toimetab söögi läheduses asuvates söögikohtades otse Sinuni. Lae alla bolt.food.eu äpp. Wolt Food äpp pakub sama teenust, kus on võimalik teha valik oma lemmik söögikohast. Mahlane taco või vege burger toimetatakse kohale u. 30 minuti jooksul. Lae alla Wolt Eesti äpp wolt.com/en/.

Parimad hommikusöögikohad/ kohvikud ja restoranid mida soovitame.

Iganädalaselt jagame meie kõige lemmikumaid kohalikke maitseid ja kohti, mida jagada Tallinna tõeliseks kogemiseks Leiate ESTonishingi näpunäited meie sotsiaalmeedia kontodelt, aga ka oma korterist .

Siin oled pigem koahlik elanik kui turist.

 

Best breakfast places / Cafes and restaurants we recommend

We’ll share with you weekly our most favourite local tastes, flavours and spots to hand out to truly experience Tallinn.rnYou’ĺl find those ESTonishing tips in our social media accounts, but also in your apartment.rnHere you’re the resident rather than traveller. Skip the hotel. Stay ESTonishing

Faehlmanni kohvik

Open E-R 9.00-18.00
L 10.00-20.00
P 10.00-18.00

From apartments 300 m

Kokkamine kohapeal

Kui eelistate ise toitu valmistada, leiate toidupoe Tartu mnt-lt (Tornimäe Rimi, umbes 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel, Stockmann, umbes 10-minutilise jalutuskäigu või Kaubamaja, umbes 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel).

ESTonishingi kööginurgas saate valmistada ka head kohvi ja suurepäraseid toite.

Mugavused

Parkimine

ESTonishing Stay Ambassadoris ei saa kohapeal parkida, kuid lähedal asuvad parkimisvõimalused leiate siit:

Kesklinna avalik parkla:

1,50 € / h ehk 150 eurot kuus

Tasulised parkimistunnid: E-R 07: 00-19: 00, L 08: 00-15: 00

Pühapäeviti on parkimine tasuta.

Muud läheduses asuvad parkimisvõimalused leiate järgmistelt aadressidelt:

Viru Keskuse parkimismaja. Hind: 15 eur / 24 h (200 m)

Gonsiori 21/14 F.R Kreutzwaldi tänav (tsoon: ERR) 10 eur / 24 h (150 m)

Tartu mnt 1 (tsoon: EP81) 16 eur / 24 h (200 m)

Tartu mnt 26 (tsoon: EP88) 5 eur / 24 h (400 m)

Uus-Sadama tn 11 (tsoon: EP39) 3 eur / 24 h (650 m)

Uus-Sadama tänav 14 (tsoon: EP75) 3 eur / 24 h (650 m)

Book now